Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Goławin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa(Goławin + 44 km)

124,02 zł/m²135 m² 16 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał tel.   Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Mokra

Kiełpin(Goławin + 29 km)

34,88 zł/m²430 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu halę usługowo-magazynowo-produkcyjną w łomiankach/kiełpinie przy trasie S7 w kierunku Gdańska. Przedmiotem ogłoszenia jest najem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Modlińska

Pomiechówek(Goławin + 19 km)

55 zł/m²50,98 m² 2 804 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, informuje, że planuje oddanie w najem lokalu z funkcją handlowo - usługową, zlokalizowanego na zmodernizowanym dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa(Goławin + 44 km)

113 zł/m²1 017,50 m² 114 978 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do przechstronnego, nowoczesnego biura z tarasem na 7 piętrze przy ul.Przyokopowej 31 na warszawskiej Woli. Zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu A klasy, jedynie 130m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa(Goławin + 44 km)

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²844,70 m² 46 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego o łącznej powierzchni 844,70 m2, położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²185 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro typu open space | 185 m | sufit 3,8m | ul. Wiertnicza english description below - please do not hesitate to contact us Do wynajęcia powierzchnia biurowa typu open space, o powierzchni 185m.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Rejtana

Mokotów,Warszawa(Goławin + 44 km)

58 zł/m²345,60 m² 20 045 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ceny do negocjacji. Do ceny należy doliczyć koszt opłaty eksploatacyjnej w wysokości 21,50 pln /m2. Biuro wynajmowane jest bez prowizji bezpośrednio od właściciela - Grupy Kapitałowej Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Modlińska

Pomiechówek(Goławin + 19 km)

55,01 zł/m²33,70 m² 1 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokalu handlowo-usługowo o powierzchni 33,70 m2 na zmodernizowanym dworcu w Pomiechówku. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Goławin

Goławin,mazowieckie

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy mam do wynajęcia w budynku przy głównej trasie Warszawa-Płock. Miejsce przy przystankach komunikacji miejskiej z wieloletnią tradycją w dziedzinie handlu i usług -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa(Goławin + 44 km)

125 zł/m²33 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij